DashuriaShqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

godisni me shpulla grushta etj

Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  Scema prej 31.03.09 10:15

nxirreni inatin ktu ju jap une leje Very Happy


nje shpulle te vogel per roni dhe kleden Very Happy nga une
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty Re: godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  RONI87 prej 03.04.09 0:47

un isabellen dhe kleden si godas se i kam xhan Very Happy Wink
RONI87
RONI87
Admin

Numri i postimeve : 24
Join date : 15/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty Re: godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  endrrimtaria prej 04.04.09 6:26

RONI87 shkruajti:un isabellen dhe kleden si godas se i kam xhan Very Happy Wink

po normal goditen zonjushat Mad Razz
aahahah
une ronken e puc ke faqia
belke moj po ti sa e keqe je moj goditet djali moj Razz lol!
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty Re: godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  Scema prej 04.04.09 20:14

endrrimtaria shkruajti:
RONI87 shkruajti:un isabellen dhe kleden si godas se i kam xhan Very Happy Wink

po normal goditen zonjushat Mad Razz
aahahah
une ronken e puc ke faqia
belke moj po ti sa e keqe je moj goditet djali moj Razz lol!

Very Happy por nuk e vras ate une mi ate une mi e godas me puthje Embarassed
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty Re: godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  bjondi prej 31.05.09 11:00

sporti jem i preferum papapapapapapa po me me ba kush me nevra edhe po me ofendoj rend edhe po ta kem para syve sdo i leja brujn edhe koca pa i thy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil un do godisja me shqelma me grushta se nxehem nuk ftofem Razz Razz Razz
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty Re: godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  bjondi prej 31.05.09 11:04

RONI87 shkruajti:un isabellen dhe kleden si godas se i kam xhan Very Happy Wink

ahahahahahhaah ah mo ron kto vajzat kan fut dreqin ne shishe jo me spo te fusin ty ahahahahahahaahah Wink Wink Wink Wink Wink pig pig
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

godisni me shpulla grushta etj Empty Re: godisni me shpulla grushta etj

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi