DashuriaShqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  endrrimtaria prej 15.04.09 5:01

Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty yes ofcorse

Mesazh  dritan prej 21.04.09 18:32

une e shpreh behem shume nevrik dhe e tregoj Twisted Evil Twisted Evil
dritan
dritan

Numri i postimeve : 22
Join date : 20/04/2009
Age : 35
Location : albania

http://www.myspace.com/realboyd

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty Re: shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  RONI87 prej 21.04.09 19:00

un bei te pamunduren per mos me e dhan veten qe kam dicka por ne disa raste edhe e shfaq se mbai dot Neutral Neutral
RONI87
RONI87
Admin

Numri i postimeve : 24
Join date : 15/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty Re: shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  endrrimtaria prej 22.04.09 2:27

thashe me ane te shenjave mo sa kaqola jeni ahahhhaha
shprehni gjendjen tuaj ne keto mome nte qe shkruani Sad Sad Sad
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty opa opa opa

Mesazh  dritan prej 22.04.09 20:45

ne kete moment jam shume i dashuruar mendja me eshte trubulluar zemra me rreh tik tak shpirti me pikon gjak,ilaqin kesaj semundje nuk po ja di or mbase vetem ajo qe dua mund ta sheroj kur te jete prane meje do ta kuptoje semundjen time dhe do ta sheroj besoj'''' Exclamation Exclamation Exclamation Question lol!
dritan
dritan

Numri i postimeve : 22
Join date : 20/04/2009
Age : 35
Location : albania

http://www.myspace.com/realboyd

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty Re: shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  Scema prej 24.04.09 11:03

jam konfuze kam shume provime o zot kur do vijn pushimet se mbarova Sad
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty Re: shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  Scema prej 24.04.09 11:06

dritan shkruajti:ne kete moment jam shume i dashuruar mendja me eshte trubulluar zemra me rreh tik tak shpirti me pikon gjak,ilaqin kesaj semundje nuk po ja di or mbase vetem ajo qe dua mund ta sheroj kur te jete prane meje do ta kuptoje semundjen time dhe do ta sheroj besoj'''' Exclamation Exclamation Exclamation Question lol!

wow lum si ti.. ishalla cdo gje te shkon mire,, ta uroj nga zemra dritan te jesh gjithmone i lumtur
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty Re: shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  bjondi prej 31.05.09 21:55

dritan shkruajti:ne kete moment jam shume i dashuruar mendja me eshte trubulluar zemra me rreh tik tak shpirti me pikon gjak,ilaqin kesaj semundje nuk po ja di or mbase vetem ajo qe dua mund ta sheroj kur te jete prane meje do ta kuptoje semundjen time dhe do ta sheroj besoj'''' Exclamation Exclamation Exclamation Question lol!

Dritan po kaloja ketej nga forumi dhe shikova kyt semundjen qe vuan ti ta kam gjet ilaqin merr helm mish ben efekt direkt ste len me vujt ta sheron per dy sekonda ta kshilloj si shok qe te du shum Laughing Laughing
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave Empty Re: shprehni gjendjen shpirterore mbas shenjave

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi