DashuriaShqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kerkes kenge!

Shko poshtë

kerkes kenge! Empty kerkes kenge!

Mesazh  An2i prej 16.03.09 17:12

ketu mund te beni kerkesa kengesh!
An2i
An2i
Admin

Numri i postimeve : 8
Join date : 15/03/2009
Location : Bruxelles

https://dashuriashqiptare.forum-actif.eu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty kerkese kenge!

Mesazh  bjondi prej 30.03.09 1:19

per mu do me pelqente disa keng kurbeti dhe popullore,keshtu menoj un te tjeret kan mendimin e vet Very Happy
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  Scema prej 30.03.09 22:26

An mund te me gjej ate kengen e altin sulkut -Andrenalina ,se jam shume kurjoze ta degjoj kete keng se kam gjet ne net.. please???
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  An2i prej 31.03.09 0:40

An2i
An2i
Admin

Numri i postimeve : 8
Join date : 15/03/2009
Location : Bruxelles

https://dashuriashqiptare.forum-actif.eu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  endrrimtaria prej 04.04.09 6:12

lazerin shkruajti:per mu do me pelqente disa keng kurbeti dhe popullore,keshtu menoj un te tjeret kan mendimin e vet Very Happy

Ti mire e ke mo djale po ne mundohemi tu largohemi atyre kengevemegjithate po a sjell nji ketu po shif se na qan Crying or Very sad
https://www.youtube.com/watch?v=J5grvA-KHPI&feature=related
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  endrrimtaria prej 04.04.09 6:17

endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  An2i prej 04.04.09 23:45

An2i
An2i
Admin

Numri i postimeve : 8
Join date : 15/03/2009
Location : Bruxelles

https://dashuriashqiptare.forum-actif.eu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  Scema prej 05.04.09 15:24


An flm shume po lere sepse e kam kerkuar ne cdo sit kete kenge dhe se gjej.. mos ki merak se do blej cd altinit qe ka kete kenge


Edituar për herë të fundit nga ISABELLA në 05.04.09 15:36, edituar 1 herë gjithsej
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  Scema prej 05.04.09 15:25


me beri te qaj kjo kenga mi shume e bukur do e marr I love you bye
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  endrrimtaria prej 13.04.09 4:31

e di moj qe behesh te qash se sa do zemer gur te kesh perseri ka momente dobesie per njeriuan
negjithese ty do te thosha perseri je me fat se je pran njerze te ty Crying or Very sad
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  bjondi prej 31.05.09 22:23

Kledush kjo esht per ty keshtu do ta djegu per ty kur te martohesh me pitin tan Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=6IfAbIXFcEo
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  endrrimtaria prej 01.06.09 6:23

bjondi shkruajti:Kledush kjo esht per ty keshtu do ta djegu per ty kur te martohesh me pitin tan Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=6IfAbIXFcEo
Laughing Laughing Laughing Wink Wink digje bjondo digje ti
ahhahha
se une do e djeg keshtu naqe per ty Wink
https://www.youtube.com/watch?v=HtPxzFEQyyw&feature=related
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  bjondi prej 01.06.09 15:56

Laughing Laughing Laughing Wink Wink digje bjondo digje ti
ahhahha
se une do e djeg keshtu naqe per ty Wink
https://www.youtube.com/watch?v=HtPxzFEQyyw&feature=related[/quote]


PO NE BURRAT E KEMI ZAKON TA DJEGUM MO YLLO JU GRAT E KENI ZAKON TE PINI Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Surprised Surprised
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kerkes kenge! Empty Re: kerkes kenge!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi