DashuriaShqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Shko poshtë

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum??? Empty cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Mesazh  RONI87 prej 31.03.09 0:32

mua plazhi divjakes cheers
RONI87
RONI87
Admin

Numri i postimeve : 24
Join date : 15/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum??? Empty Re: cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Mesazh  Scema prej 31.03.09 10:05

kam shume plazhe qe me pelqejn por duhen nje thes me leke kto kohe ka dhe krize.. Crying or Very sad Crying or Very sad
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum??? Empty Re: cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Mesazh  endrrimtaria prej 04.04.09 6:04

RONI87 shkruajti:mua plazhi divjakes cheers

Ronke dihet qe duhet te pelqejme vendet tona Razz
nga plazhet e shqiprise syri i kalter i sarandes
dhe ke vilat ne vlore.
Embarassed nga vende te tjera ka te bukura por ate qe kam qene une Selaniku Smile ka vende te bukura
tan sic thot izabela po te kesh parate eeeeeeeee
ka vende bom Razz
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum??? Empty Re: cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Mesazh  Scema prej 24.04.09 11:11

endrrimtaria shkruajti:
RONI87 shkruajti:mua plazhi divjakes cheers

Ronke dihet qe duhet te pelqejme vendet tona Razz
nga plazhet e shqiprise syri i kalter i sarandes
dhe ke vilat ne vlore.
Embarassed nga vende te tjera ka te bukura por ate qe kam qene une Selaniku Smile ka vende te bukura
tan sic thot izabela po te kesh parate eeeeeeeee
ka vende bom Razz

oi u pa puna marrin ndonje pasanik ne te dyja si thua?? une jam shume ne krize mi skam me kokerr leku ne xhep sa jete koti Evil or Very Mad
Scema
Scema

Numri i postimeve : 62
Join date : 29/03/2009
Location : me kan gjet ne ferre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum??? Empty Re: cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Mesazh  bjondi prej 31.05.09 21:49

kam cen ne Durres ishte shum rremuj nuk ben pushime atje......velipoja esht dicka e qet por plazhi se ja kam kalu super esht saranda edhe do te shkoj nese shkoj ne shqiperi.........edhe ketu ku jetoj un ne itali esht lago di garda esht mrekulli......Ne greqi vendi qe me pelqen me shum edht rodhos esht vend antik esht ishull i bukur qe me ka pelqey shum Smile Smile Smile
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cili esht plazhi qe ju pelqen me shum??? Empty Re: cili esht plazhi qe ju pelqen me shum???

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi