DashuriaShqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet?

Shko poshtë

me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Empty me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet?

Mesazh  bjondi prej 21.05.09 18:16

un per vete do thoja se o do e kaloja me njeriun tim dmth me te dashuren ose me shoqerin e di shum prej jush thojn edhe me familjen sesht keq po e di se edhe me familjen sesht keq por si me shoqerin sja kalon me shoqerin...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil tongue tongueme cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Dlattachhtmltopic4238.th
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Empty Re: me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet?

Mesazh  endrrimtaria prej 23.05.09 14:50

bjondi shkruajti:un per vete do thoja se o do e kaloja me njeriun tim dmth me te dashuren ose me shoqerin e di shum prej jush thojn edhe me familjen sesht keq po e di se edhe me familjen sesht keq por si me shoqerin sja kalon me shoqerin...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil tongue tongueme cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Dlattachhtmltopic4238.th
Razz Laughing Laughing Laughing Laughing don liri he
endrrimtaria
endrrimtaria

Numri i postimeve : 43
Join date : 23/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Empty good idea

Mesazh  dritan prej 29.05.09 15:37

une do thoja me berishen dhe obamen se po qendrova me ata femrat te vine vete pas What a Face What a Face What a Face
dritan
dritan

Numri i postimeve : 22
Join date : 20/04/2009
Age : 35
Location : albania

http://www.myspace.com/realboyd

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Empty Re: me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet?

Mesazh  bjondi prej 31.05.09 21:44

dritan shkruajti:une do thoja me berishen dhe obamen se po qendrova me ata femrat te vine vete pas What a Face What a Face What a Face

O Dritan je ne vete ti mo apo ke pi??po te kalosh me Berishen o me Obamen ta bajn koken corap leshit ska burr nanet me degju politik per pushime....Pushimet shoku duhet vetem relax relax edhe shum gjueti Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile
bjondi
bjondi

Numri i postimeve : 41
Join date : 15/03/2009
Age : 30
Location : italy_=brescia_lago_di_garda

http://www.dashuiashqiptare.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet? Empty Re: me cilat persona keni deshir te kaloni pushimet?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi